Instructor Scoala Auto Iasi

Instructor auto autorizat Iasi

Instructor Scoala Auto Iasi reprezinta pagina unde puteti gasi informatii utile despre Instructor Scoala Auto Iasi: Instructor auto autorizat Iasi.

Instructor auto AUTORIZAT Iasi, cu recomandari si reusite multiple. Pregatesc elevii pentru obtinerea permisului de conducere categoria B.
Avantaje:

• Experienta vasta, aplic cele mai eficiente metode si practici pedagogice, orele de conducere fiind lipsite de stres
  • Seriozitate, profesionalism, rabdare, calm mult, indiferent de ritmul de asimilare al elevului
  • Program flexibil
  • Plata scolarizarii in 1-4 rate
  • Masina cu servo-directie.

Cursurile de Legislatie Rutiera se desfasoara la sediul scolii de soferi Top Driving School (TDS) Iasi.
Dupa cum probabil stiti, sofatul este o activitate cu potential de risc, prin urmare este extrem de important sa gasiti o scoala sau un instructor auto cu experienta.
Dupa inscriere, puteti fi sigur ca voi depune TOATE eforturile sa deveniti cel mai precaut sofer. *Pregatesc elevii pentru o viata intreaga de condus precaut si nu doar pentru testul auto.