Instructor Scoala Auto Sighisoara

Instructor auto autorizat Sighisoara

Instructor Scoala Auto Sighisoara reprezinta pagina unde puteti gasi informatii utile despre Instructor Scoala Auto Sighisoara: Instructor auto autorizat Sighisoara.

Instructor Auto Categoria B cu experienta, pregatesc elevi pentru obtinerea permisului de conducere. Daca ati avut esecuri in promovarea examenului, va propun sa colaboram pentru ca impreuna vom reusi obtinerea permisului de conducere de la prima incercare.
  Orele de pregatire practica se vor desfasura pe un auto marca Seat Ibiza, ideala pentru incepatori, usor de condus, alaturi de un instructor calm si pregatit pentru a fi un bun mentor. Locul de intalnire si ora se stabilesc dupa programul elevului.
  Pretul include orele de teorie, orele de conducere, contravaloarea fisei medicale si fisei psihologice. Plata se poate face si in rate, pretul total il discutam in privat.